ЗУСТРІЧ З КОЛЕГАМИ ЗА ДЛЯ КОРДИНАЦІЇ СПІЛЬНОЇ РОБОТИ

Історія Факультету технологій та дизайну УДУ імені Михайла Драгоманова - це не ті дні, які пройшли, а ті, що запам'яталися. І це саме той час, коли засідання Кафедра Технологічної Освіти УДУ імені Михайла Драгоманова відбулося у повному складі в очному форматі з професором, деканом ФТД Дмитром Кільдеровим та викладачами Львівського ННЦПО

Особливий сенс і ефективність дають зустрічі наживо в обговоренні й просуванні ідей щодо перспективної й результативної сумісної освітянської співпраці!

Lviv UDU

Саме така зустріч відбулася в стінах нашого закладу, Украіїнського державного університету імені Михайла Драгоманова колективу кафедри Кафедра Технологічної Освіти УДУ імені Михайла Драгоманова з колегами нашої ж кафедри з Львівського навчально-наукового центру професійної освіти!

Спільна робота, спільні виклики, спільні досягнення - це те, на що націлені питання, що обговорювалися!

Миру, злагодженості у роботі й вагомих результатів нам!

Lviv UDUc

Lviv UDUb