Програма вступного іспиту до аспірантури

зі спеціальності 014 Середня освіта (технічні дисципліни, технології)

vstup 014 aspirant 23

Відповідно до Положення про академічну доброчесність в НПУ ім. М.П. ДРАГОМАНОВА, затвердженому Вченою радою університету від 31 серпня 2020 року на Інженерно-педагогічному факультеті здійснюється перевірка на виявлення збігів/ідентичності/схожості в текстах засобами сервісу перевірки на плагіат Unicheck.

Матеріали для перевірки можна надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. За додатковою інформацією звертайтеся за тел. (044) 422-25-46

Шановні абітурієнти 

випускники магістратури та особи, що здобули ОКР спеціаліста!

 

Запрошуємо ВАС до аспірантури УДУ імені Михайла Драгоманова у 2023 році!

 

Навчання в аспірантурі дозволить знайти своє місце в науковій спільноті з надзвичайно високим рівнем академічної активності, адже Ви опинитесь у динамічному та креативному середовищі, де завжди є можливість спілкуватися з людьми не просто цікавими та талановитими, але й видатними.

 Зауважимо, що цьогоріч у Правилах прийому на навчання до аспірантури (2023) відбулися зміни в термінах реєстрації та складання вступних іспитів на навчання для здобуття освітньо-наукового ступеня доктора філософії.

  Реєстрація проходитиме у чотири етапи:

Шановні здобувачі!

Звертаємо Вашу увагу, що в Порядку подання повідомлень вказана вся інформація, щодо дат передачі повідомлень до друку та виходу з друку.
Будь ласка, читайте уважно!

Читати

monografiyaДеякі правила написання і видання монографій та наукових посібників

Багатьом науковцям сьогодні мало опублікувати результати своєї праці лише у вигляді невеликих за обсягом статей. У цьому випадку найбільш підходящим варіантом є видання монографії/наукового посібника.

Монографія - це «Наукове або науково-популярне видання, що містить повне і всебічне дослідження однієї проблеми або теми і належить одному або декільком авторам»

 

Типові програми для складання кандидатського мінімуму із спеціальностей:
13.00.02 - Теорія та методика навчання технологій
13.00.02 - Теорія та методика навчання (креслення)

Склад спеціалізованої вченої ради
Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова

Спеціальності:
13.00.02 – теорія та методика навчання (технічні дисципліни);
13.00.02 – теорія та методика технологій;
13.00.04 – теорія та методика професійної освіти.

Пропонуємо ознайомитися з офіціним документом в якому представлено основні вимоги до дисертацій та авторефератів дисертацій Переглянути.

Факультет технологій та дизайну здійснюється підготовка за програмами аспірантури та докторантури за спеціальностями:

13.00.04. - Теорія та методика професійної освіти.

13.00.02. - Теорія і методика навчання технологій;

13.00.02. - Теорія і методика навчання (технічні дисципліни).

Пропонуємо переглянути приклади офрмлення бібліографічного опису списку джерел. Переглянути.

  Кожному аспіранту та здобувачу наукового ступеня кандидата наук призначається науковий керівник, докторанту – науковий консультант.

* Cписок українських журналів, що індексуються у Scopus Переглянути
* Українські репозитарії Переглянути

* На сторінці Master Journal List розміщено 3 pdf-файли Thomson Reuters зі списками індексованих журналів (Arts and Humanities Citation Index Source Publication; Science Citation Index Expanded Source Publication; Social Science Citation Index Source Publication).
* Філадельфійський список (ISI Master Journal List) - перелік наукових журналів, який складений і оновлюється Інститутом наукової інформації (Institute for Scientific Information).

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ,
які подаються для складання кандидатських іспитів і прикріплення здобувачем з метою написання дисертаційного дослідження

1. Заява на ім’я ректора.

Анотація наукового тексту – це скорочений виклад змісту первинного документа з основними фактичними відомостями і висновками. Вона має повну змістову й частково формальну залежність від первинного документа.

Анотацію наукового тексту розглядають як інтегральну модель документа, семантичні особливості якого подаються в максимально ущільненому вигляді без інтерпретації чи критичних зауважень. Анотація наукового тексту подає основні відомості й висновки, потрібні для початкового ознайомлення з документом.