ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ВІДБУВСЯ НА КАФЕДРІ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ І ТЕХНОЛОГІЙ

25 травня, на кафедрі інформаційних систем і технологій відбувся День відкритих дверей.

Dey door ist 01 24

🔷Ми були щиро раді вітати на нашій кафедрі гостей – талановитих та допитливих учнів шкіл, коледжів, а також наших випускників.

👨‍👨‍👧‍👦Гості ознайомилися з можливостями та перспективами навчання на спеціальності 015.39 Професійна освіта. Цифрові технології факультету технологій та дизайну Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

Dey door ist 02 24

🤞Завідувач кафедри ІСТ, професор Сергій Микитович Яшанов спільно з членами кафедри провели пізнавальний захід щодо умов вступу в 2024 році, процедуру створення та подання електронних заяв.

📖Під час зустрічі майбутні абітурієнти отримали багато цікавої інформації, яка допоможе їм у виборі професії.

🤝Дякуємо за приємне та цікаве спілкування.

Сподіваємося, що наша зустріч була корисною та інформативною.

🍂Бажаємо всім учасникам успіху! Маємо надію на зустріч із вами у новому навчальному році!