Мар’яна  Василівна КельманВітаємо студентку факультету спеціальної та інклюзивної освіти Мар’яну Кельман та її наукового керівника Світлану Вікторівну Шмалєй з перемогою у II етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

Мар’яна Василівна Кельман - студентка 4 курсу спеціальності 016 Спеціальна освіта (Сурдопедагогіка) - посіла I місце у II етапі Всеукраїнсього конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань Цивільна безпека (Безпека життєдіяльності), що проходив у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності (м. Львів, березень 2020).

Шановні колеги!
Компанія АСКОН запрошує школярів, студентів та їхніх наставників взяти участь у Міжнародному молодіжному конкурсі "Майбутні АСи КОМП'ютерного 3D-моделювання 2016".
До участі в конкурсі запрошуються:
· освітні установи – ліцензійні користувачі систем КОМПАС-3D, ВЕРТИКАЛЬ, ЛОЦМАН:PLM (навчальні комплекти);
· школи – користувачі системи КОМПАС-3D LT;
· школярі та студенти віком до 28 років – користувачі некомерційних версій КОМПАС-3D Навчальна версія, КОМПАС-3D LT та КОМПАС-3D Home.

Студентське наукове товариство імені Григорія Волинки Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова запрошує до участі у звітно-науковій конференції студентів "Освіта і наука - 2018"

2016 04 26 NadobemkoГордість Інженерно-педагогічного факультету!

Щиро вітаємо Надобенко Ірину Михайлівну, студентку 52ТОМ групи, яка здобула Диплом ІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Технологічна освіта» 2015/2016 н.р.

21 грудня 2016 року на Вченій раді факультету відбулося нагородження Переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності :

2016 12 21 student science0

Відповідно до наказу НПУ імені М.П. Драгоманова в університеті оголошено про проведення І етапу Всеукраїнських студентських олімпіад 2016-2017 н.р.
З 28 листопада по 14 грудня на Інженерно-педагогічному факультеті проводиться перший тур Всеукраїнських студентських олімпіад з напрямів: «Технологічна освіта» та «Професійна освіта».

Відповідно до наказу НПУ імені М.П.Драгоманова в університеті оголошено про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2016-2017 н.р.

   13 квітня 2016 року в приміщенні Інженерно-педагогічного факультету в ауд. 4.11 (вул. Леся Курбаса, 2а) відбулося пленарне засідання звітної наукової студентської конференції «Освіта і наука - 2016».