За результатами проведеного І етапу Всеукраїнських студентських олімпіад у 2022 / 2023 н.р. за спеціальності Безпека життєдіяльності присуджено:

І призове місце ЯЧНА Софія Володимирівна, студентці факультету спеціальної та інклюзивної освіти УДУ імені Михайла Драгоманова

ІІ призове місце РОМАНЕЦЬ Анна Ігорівна, студентці факультету технологій та дизайну УДУ імені Михайла Драгоманова

ІІІ призове місце ДУДКА Вікторія Ігорівна, студенці ННІ публічного управління та адміністрування УДУ імені Михайла Драгоманова 

та нагороджені грамотами УДУ імені Михайла Драгоманова.

Для перегляду натисніть детальніше

Відповідно до наказу НПУ імені М.П.Драгоманова в університеті оголошено про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2016-2017 н.р.

За результатами проведеного І етапу Всеукраїнських студентських олімпіад у 2022 / 2023 н.р. за спеціальності Цивільний захист присуджено:

І призове місце ДІДИК Валентина Вікторівна, студентці факультету технологій та дизайну УДУ імені Михайла Драгоманова

ІІ призове місце ФЕДЕНКО Катерина Михайлівна, студентці факультету спеціальної та інклюзивної освіти УДУ імені Михайла Драгоманова

ІІІ призове місце ПАНЬКЕВИЧ Анна Євгеніївна, студенці ННІ публічного управління та адміністрування УДУ імені Михайла Драгоманова 

та нагороджені грамотами УДУ імені Михайла Драгоманова.

Для перегляду натисніть детальніше

Шановні колеги!
Компанія АСКОН запрошує школярів, студентів та їхніх наставників взяти участь у Міжнародному молодіжному конкурсі "Майбутні АСи КОМП'ютерного 3D-моделювання 2016".
До участі в конкурсі запрошуються:
· освітні установи – ліцензійні користувачі систем КОМПАС-3D, ВЕРТИКАЛЬ, ЛОЦМАН:PLM (навчальні комплекти);
· школи – користувачі системи КОМПАС-3D LT;
· школярі та студенти віком до 28 років – користувачі некомерційних версій КОМПАС-3D Навчальна версія, КОМПАС-3D LT та КОМПАС-3D Home.

За результатами проведеного І етапу Всеукраїнських студентських олімпіад у 2022 / 2023 н.р. за спеціальності Охорона праці присуджено:

І призове місце ШЕЛЕСТУ Ігорю Володимировичу, студенту факультету технологій та дизайну УДУ імені Михайла Драгоманова

ІІ призове місце ЦВІГУН Анастасії Тарасівні, студентці факультету спеціальної та інклюзивної освіти УДУ імені Михайла Драгоманова

ІІІ призове місце Гнатівській Вкторії Дмитрівні, студенці факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського УДУ імені Михайла Драгоманова 

та нагороджені грамотами УДУ імені Михайла Драгоманова.

Для перегляду натисніть детальніше

ScienceFTDstudents23

 

 10 квітня 2023 року відбулася звітна наукова конференція студентів і аспірантів факультету технологій та дизайну УДУ імені Михайла Драгоманова «НАУКА І ОСВІТА - 2023». 

З вітальним словом перед учасниками виступили: Торбін Г. М. - доктор фізико-математичних наук, професор, проректор з наукової роботи Українського державного університету імені Михайла Драгоманова; Корець М.С. доктор педагогічних наук, професор, проректор Українського державного університету імені Михайла Драгоманова; Вєтров І. Г. кандидат історичних наук, професор, проректор Українського державного університету імені Михайла Драгоманова; Кільдеров Д. Е. доктор педагогічних наук, професор, декан факультету технологій та дизайну Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

meet student confer 2023

 

Переглянути програму конференції

В ході пленарного засідання факультету технологій та дизайну виступили:

Мар’яна  Василівна КельманВітаємо студентку факультету спеціальної та інклюзивної освіти Мар’яну Кельман та її наукового керівника Світлану Вікторівну Шмалєй з перемогою у II етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

Мар’яна Василівна Кельман - студентка 4 курсу спеціальності 016 Спеціальна освіта (Сурдопедагогіка) - посіла I місце у II етапі Всеукраїнсього конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань Цивільна безпека (Безпека життєдіяльності), що проходив у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності (м. Львів, березень 2020).

2016 04 26 NadobemkoГордість Інженерно-педагогічного факультету!

Щиро вітаємо Надобенко Ірину Михайлівну, студентку 52ТОМ групи, яка здобула Диплом ІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Технологічна освіта» 2015/2016 н.р.

Студентське наукове товариство імені Григорія Волинки Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова запрошує до участі у звітно-науковій конференції студентів "Освіта і наука - 2018"

Відповідно до наказу НПУ імені М.П. Драгоманова в університеті оголошено про проведення І етапу Всеукраїнських студентських олімпіад 2016-2017 н.р.
З 28 листопада по 14 грудня на Інженерно-педагогічному факультеті проводиться перший тур Всеукраїнських студентських олімпіад з напрямів: «Технологічна освіта» та «Професійна освіта».

21 грудня 2016 року на Вченій раді факультету відбулося нагородження Переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності :

2016 12 21 student science0

   13 квітня 2016 року в приміщенні Інженерно-педагогічного факультету в ауд. 4.11 (вул. Леся Курбаса, 2а) відбулося пленарне засідання звітної наукової студентської конференції «Освіта і наука - 2016».