ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ І ДЕКОРАТИВНЕ ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО

Трудове навчання і декоративне прикладне мистецтво. Що в них спільного?

Багато, адже створення нових виробів неможливо собі уявити без авторського, унікального почерку автора.

tvorcha01

Опановуючи нову дисципліну Дизайн і декоративне мистецтво студенти Факультет технологій та дизайну імені Михайла Драгоманова вчилися передавати свої ідеї за допомогою візуальної техніки – Mood board. Це унікальна техніка пошуку та презентації ідей, що розвиває критичне мислення, є механізмом в досягненні цілей і помічником в реалізації проєктів.

Мудборд допомагає відсіяти сумніви в процесі візуалізації і вибрати найкращий варіант. В процесі роботи з мудбордом можна відшліфувати візуалізацію ідеї.

Недарма кажуть, краще один раз побачити, ніж 100 разів почути.

Отже, для того, щоб виготовити Mood board потрібно:

1) дати відповідь на 6 питань:

1. персона.

2. натхнення.

3. атмосфера/настрій.

4. деталі.

5. сторітелінг.

6. колір.

2) підібрати відповідні фото.

Після цього на аркуші формату А-3 розмістити фото/картинки/колаж на вибір згідно власної теми та дизайну.

І хоча це перша спроба студентів, вважаю, що вони впоралися з завданням!

Дякую Murakhovska Creative за натхнення.

А якщо Ви бажаєте разом з нами спробувати дещо нове - приєднуйтеся до студентів Кафедри Технологічної Освіти УДУ імені Михайла Драгоманова!

докладніше --> Світлана Шеремет