РОЗПИС КІМНАТИ ВІДПОЧИНКУ ВІЙСЬКОВОГО ГОСПІТАЛЮ

Доброта - це найблагородніша зброя. Сильнішим є той, хто спрямовує свої сили на добрі справи. 

 

hospital 23

 

Поряд з добрими людьми, навіть сірі будні стають більш райдужними. Так і з колегами та студентами кафедри ДИЗАЙНУ УДУ ім. М.Драгоманова Факультет технологій та дизайну УДУ імені Михайла Драгоманова.

 Студенти кафедри дизайну взяли на себе відповідальність та почали роботу у важливому благодійному проєкті. Наша ініціатива полягала у розписі стіни у кімнаті відпочинку військового госпіталю, що стало символом нашої безмежної вдячності та підтримки військових, які проходять лікування та реабілітацію.

До благодійного проєкту долучилися також студенти кафедри інформаційних систем і технологій нашого факультету, які у партнерстві з компанією Artline.ua (найбільший виробник комп'ютерної техніки) та Hator Caming (український бренд ігрової перефирії), ERC Distribution (найбільший дистриб'ютор електроніки) завезли техніку та меблі у користування нашим військовим.

Цей проєкт є проявом нашого визнання внеску та жертовності військовослужбовців, які приносять жертви заради нашої безпеки та свободи.

Дана ініціатива не лише прикрашає приміщення госпіталю, але й створює позитивні емоції для військових та медичного персоналу. Ми сподіваємося, що наш внесок у вигляді мистецтва надихне та підтримає тих, хто проходить лікування, даруючи їм віру у світле та краще майбутнє.

Ми встигли завершити нашу роботу до для Збройних сил України та Святого Миколая, що традиційно відзначається 6 грудня. Оскільки цей медичний заклад - новостворений, то ми можемо тільки радіти тому, що стоїмо у витоках його застосування. Проєкт має своє продовження, тож ми продовжуємо нашу співпрацю .