Cклад спеціалізованої вченої ради

Спеціальності:
13.00.02 – теорія та методика навчання (технічні дисципліни);
13.00.02 – теорія та методика навчання технологій;
13.00.04 – інформаційно-комунікаційні технології в освіти.

Персональний склад спеціалізованої вченої ради з присудження наукового ступеня доктора наук Д 26.053.19

Голова ради:
1. Корець Микола Савич, д.пед.н., професор, професор кафедри, Український державний університет імені Михайла Драгоманова, спеціальність 13.00.02 «Теорія та методика навчання «технічні дисципліни».

Заступник ради:

2. Струтинська Оксана Віталіївна, д.пед.н., професор, професор кафедри, Український державний університет імені Михайла Драгоманова, спеціальність 13.00.10.
Вчений секретар:
3. Ляшенко Марина Юріївна, к.пед.н., доцент, доцент кафедри, Український державний університет імені Михайла Драгоманова, спеціальність 13.00.02 «Теорія та методика навчання технологій».

Члени ради:

4. Авраменко Олег Борисович, д.пед.н., професор, професор кафедри, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, спеціальність 13.00.02 «Теорія та методика навчання (технічні дисципліни)»;
5. Биковська Олена Володимирівна, д.пед.н., професор, завідувач кафедри, Український державний університет імені Михайла Драгоманова, спеціальність 13.00.02 «Теорія та методика навчання технологій».
6. Близнюк Микола Миколайович, д.пед.н., професор, професор кафедри, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка, спеціальність 13.00.10.
7. Карташова Любов Андріївна, д.пед.н., професор, професор кафедри, Центральний інститут післядипломної освіти Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України, спеціальність 13.00.10.
8. Каричковський Василь Дмитрович, д.пед.н., доцент, професор кафедри, Український державний університет імені Михайла Драгоманова, спеціальність 13.00.02 «Теорія та методика навчання технологій».
9. Кільдеров Дмитро Едуардович, д.пед.н., професор, декан факультету, Український державний університет імені Михайла Драгоманова, спеціальність 13.00.02 «Теорія та методика навчання технологій».
10. Курач Микола Станіславович, д.пед.н., професор, проректор із стратегічного планування та наукової роботи, Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія імені Тараса Шевченка, спеціальність 13.00.02 «Теорія та методика навчання технологій».
11. Макаренко Леся Леонідівна, д.пед.н., професор, професор кафедри, Український державний університет імені Михайла Драгоманова, спеціальність 13.00.10.
12. Малежик Михайло Павлович, д.фіз.-мат.н., професор, професор кафедри, Український державний університет імені Михайла Драгоманова, спеціальність 13.00.02 «Теорія та методика навчання «технічні дисципліни».
13. Малежик Петро Михайлович, д.пед.н., доцент, професор кафедри, Український державний університет імені Михайла Драгоманова, спеціальність 13.00.02 «Теорія та методика навчання «технічні дисципліни».
14. Слабко Володимир Миколайович, д.пед.н., професор, завідувач кафедри, Український державний університет імені Михайла Драгоманова, спеціальність 13.00.02 «Теорія та методика навчання технологій».
15. Смірнова Ірина Михайлівна, д.пед.н., професор, заступник директора з науково-педагогічної роботи, Дунайський інститут Національного університету «Одеська морська академія», спеціальність 13.00.02 «Теорія та методика навчання «технічні дисципліни».
16. Тименко Володимир Петрович, д.пед.н., професор, завідувач кафедри, Київський державний університет технологій і дизайну, спеціальність 13.00.02 «Теорія та методика навчання технологій».
17. Франчук Василь Михайлович, д.пед.н., професор кафедри, Український державний університет імені Михайла Драгоманова, спеціальність 13.00.10.
18. Чумак Микола Євгенійович, д.пед.н., професор, професор кафедри, Український державний університет імені Михайла Драгоманова, спеціальність 13.00.10.
19. Яшанов Сергій Микитович, д.пед.н., професор, завідувач кафедри, Український державний університет імені Михайла Драгоманова, спеціальність 13.00.10.