Вагомий успіх на II етапі Всеукраїнсього конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань Цивільна безпека

Мар’яна  Василівна КельманВітаємо студентку факультету спеціальної та інклюзивної освіти Мар’яну Кельман та її наукового керівника Світлану Вікторівну Шмалєй з перемогою у II етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

Мар’яна Василівна Кельман - студентка 4 курсу спеціальності 016 Спеціальна освіта (Сурдопедагогіка) - посіла I місце у II етапі Всеукраїнсього конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань Цивільна безпека (Безпека життєдіяльності), що проходив у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності (м. Львів, березень 2020).

Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор кафедри загальнотехнічних дисциплін та охорони праці Інженерно -педагогічного факультету Шмалєй Світлана Вікторівна.
Вітаємо і бажаємо подальших наукових звершень та перемог!