І етап Всеукраїнських студентських олімпіад 2016-2017 н.р.

Відповідно до наказу НПУ імені М.П. Драгоманова в університеті оголошено про проведення І етапу Всеукраїнських студентських олімпіад 2016-2017 н.р.
З 28 листопада по 14 грудня на Інженерно-педагогічному факультеті проводиться перший тур Всеукраїнських студентських олімпіад з напрямів: «Технологічна освіта» та «Професійна освіта».

Графік проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади Інженерно-педагогічного факультету.

Організаційний комітет І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова

Перелік навчальних дисциплін напрямів і спеціальностей, всеукраїнської студентської олімпіади у 2016-2018 н.р.

Відповідальні за організацію та проведення олімпіади в Інженерно-педагогічному факультеті:

Завступник декана факультету Інженерно-педагогічного факультету М.Ю. Ляшенко

Голова Студентського наукового товариства факультету К.В. Березанська